אטרקציות לילדים בירושלים – פעילויות איכותיות ומגוונות

לקהל ידידנו! 

עקב מגבלות משרד הבריאות האתר יהיה סגור עד להודעה חדשה. 

מחכים לראותכם במהרה

לאן לקחת את הילדים בחופשה? מתחשק לך משהו קצת יותר ערכי מעוד פארק מים? מה דעתך על אטרקציה חינוכית ומעשירה? קצת להרחיב את האופקים של ילדיך?

ירושלים – עיר אטרקטיבית

ירושלים היא אחת הערים העתיקות והיפות בעולם. יש הטוענים כי ירושלים היא מרכז העולם ובכל מקרה היא מושכת תשומת לב יותר מכל עיר אחרת. ירושלים שוכנת על הרים, האוויר בה צלול כיין ולעת ערב, לאור השקיעה, אפשר לרגע להאמין שהיא עשויה כולה זהב.
עיר מסתורית ורווית קונפליקטים, עיר רומנטית המשמשת עד היום השראה לציירים, למשוררים, סופרים ומחזאים. ירושלים עיר אטרקטיבית המושכת אליה מידי שנה אלפי תיירים צעירים, עיר מלאה במועדוני בילוי, פאבים, מסעדות, מוסדות תרבות כמו מוזיאונים, תיאטראות ועוד – ירושלים גם מציעה שפע אתרי טבע ואטרקציות לילדים.

מוזיאון עין יעל – אטרקציה עם ערך מוסף

בתוך ים האטרקציות הירושלמיות, בולט במיוחד מוזיאון עין יעל. מוזיאון קסום בלב הטבע הפראי הירושלמי. מוזיאון עין יעל לוקח אותנו למסע בזמן דרך הרחוב הרומי המשוחזר עם החנויות ובתי המלאכה, עם סדנאות האריגה, סדנאות מלכה, קדרות, חץ וקשת, בנייה בבוץ, סדנאות טבע ועוד. במוזיאון בוסתנים, מעיין, מתקנים חקלאיים והסיור בו הוא חוויה מרתקת לכל המשפחה.

אטרקציות לילדים בירושלים כחוויה מעשירה ומלמדת

אטרקציות לילדים הן לא בהכרח פארק מים, לונה פארק או גן חיות. אטרקציה לילדים יכולה להיות כיפית, מסעירה וגם מעשירה ומלמדת. הביקור במוזיאון עין יעל מקנה לילדים ערך מוסף של לימוד, הכרה עם חיים אחרים מפעם, אהבה לטבע והבנת החשיבות שלו לקיומנו. פגישה עם אמנות הפסיפס וחוויות נוספות מיוחדות ומרתקות, הן הזדמנות נפלאה עבור הילדים להרחיב את האופקים שלהם.

טבע ותרפיה

במוזיאון עין יעל ניתן לבקר במרכז יעלים, מרכז טבע ותרפיה לילדים ונוער בסיכון ולבעלי צרכים מיוחדים. הפעילות במרכז מבוססת על הקשר עם הטבע, עם המרחב הפתוח והכרות מעשית עם צורות חיים מפעם. המרכז פועל בשיתוף החטיבה לנוער וגורמי הרווחה. עשייה חקלאית גם היא חלק מפעילות המרכז, עבודת הכפיים והקשר עם האדמה, מהווים תהליך טיפולי עבור הילדים.

המוזיאון מקיים בין שאר פעילויותיו גם קייטנות קיץ בנושאי טבע. את הקייטנות מפעילים מדריכים מקצועיים ומנוסים. כמו כן, במוזיאון מתקיימים פסטיבלים כמו פסטיבל האסיף בסוכות, פסטיבל האביב בפסח ועוד. אם חיפשת אטרקציות לילדים בירושלים, מוזיאון עין יעל הוא פתרון נפלא, אטרקציה שתשאיר אצל הילדים זיכרון משמעותי. כאן ניתן להשאיר פרטים ונציגי המוזיאון יחזרו אליך בהקדם.

גלילה לראש העמוד